Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzóm lesz (állandó)...

Fogszabályzóm lesz (állandó) és 4 fogamat ki kell húzni. Ezt kicsit sokallom. Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Április végén teszik be az állandó fogszabimat. Elmondta az orvosom hogy 4 fogamat ki kéne húzni. De nem tudom...szerintetek ez nem sok egy kicsit? Kételkednem kéne?

2014. márc. 4. 16:30
 1/7 anonim válasza:
Nem, nyugi ez teljesen normàlis fogszabàlyzòsoknàl. Nekem is kihùztàk 4 nègyes fogamat. Eleinte fèltem de szèp sorban kihùztàk őket ès nem is fàjtak. Azòta màr volt alùl-felűl fohszabim ès most màr teljesen rendben van :) Kitartàst megèri! 17L
2014. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem is pont a 4 négyeset húzzák ki...de akkor ezek szerint nem furcsa. Köszi a segítséget! És milyen érzés a foghúzás? Kicsit félek tőle..
2014. márc. 4. 17:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 5öt húztak. 4db 4est, meg egy 2es szám feletti fogat, mert volt egy plusz fogam :)


Semmilyen érzés, mivel érzéstelenítőt adnak. Fentieknel annyit érzel, hogy rángatja kicsit a fejed, alul meg max azt ahogy kiszabadul az állcsontból. Nem fáj, ne félj :)

2014. márc. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha nem volna szükség foghúzásra, nem tennék. Érzéstelenítővel nem érzel majd semmit. Utána nyilván fáj de hamar túl leszel rajta.
2014. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm :) Jaj és lenne még egy kérdésem...Hova kapjuk az érzéstelenítőt? Az nagyon fáj? (ne haragudjatok de eléggé félek ettől a fogorvos dologtól...)
2014. márc. 5. 17:00
 6/7 anonim válasza:
nem fáj az érzéstelenítő sem, csak egy kis szúrást érzel, kellemetlen, de abszolút nem fáj. Az ínyedbe kapod az a fog környékére amit húznak. Nekem lent az utolsó előttit tömték (bocsi számokhoz nem értek:$) és az ínyem leghátsó részébe kaptam az érzéstelenítőt.:) A legrosszabb az volt az egészben, hogy 3 órán keresztül el volt zsibbadva a fél fejem.:D
2014. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor jó. A zsibbadást azt eltűröm :D
2014. márc. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!