Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális hogy 14 évesen...

Normális hogy 14 évesen kinőtt a bölcsesség fogam?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom ilyenkor még nem kellene csak később... A szüleimet is megkérdeztem és nekik 20 éves koruk után nőtt ki. Normális hogy nekem már az egyik kinőtt és most nő a 2.? Először azt hittem hogy valami gyulladás mert csak dagadt volt hátul az ínyem de pár nap mulva kinőtt egy fog és tuti a bölvsesség fogam a 8. azon az oldalon.

2014. márc. 5. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azon kívül, hogy kinőtt... és a növekedési fájdalom jelen volt nincs egyéb panaszod, akkor nincs semmi gond. Egyén függő, hogy mikor és hogyan nő a bölcsességfog.
2014. márc. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
No para, örülj, hogy kinn van simán! 18-25 év közt a megszokott, de néhány évvel korábban is előbújhat.
2014. márc. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :D
2014. márc. 6. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne. Nekem is már megvolt, sőt, 14 voltam, mikor ki is húzták őket. Akkor tudtam meg, hogy egyáltalán már megvan. Mondjuk csak felül, alul nem volt neki hely.
2014. ápr. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!