Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pénteken rakták fel a fogszabá...

Pénteken rakták fel a fogszabályzót és még mindig fáj az evés ez normális?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 17:01
 1/9 anonim válasza:
100%
Szegény:) Nekem is volt 3 évig fogszabályzóm és el kell keserítselek, még legalább 2-3 napig fájdogálni fog. Emlékszem, hogy amikor én megkaptam, nagymamám sültkrumplit sütött, 1 darabot tudtam megenni hatalmas kínok árán. És sajnos minden egyes alkalommal így fog fájni jó ideig, amíg húzni fognak rajta... Sok sikert a szép fogsorodhoz!
2009. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

persze ez normális .

Nekem éjszakára betehető van de amikor állítanak rajta akkor van amikor egésznap fáj utána a fogam

2009. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az együttérzéseket és a válaszokat is!
2009. dec. 13. 17:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez most bereccsentett,mert nekem is lesz majd nemsokára :()
2009. dec. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj! És zavar beszéd közben akár 1 százaléknyit is? Köszi
2009. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem zavar beszéd közben csak az evés rossz:)
2009. dec. 13. 19:58
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 éve van fent. Az első 4-5 nap szörnyű volt, sírtam, úgy fájt (bár lehet csak én vagyok ilyen hisztis :D). Az egész állam sajgott és ha vmi a fogaimhoz ért, háát... :S Levesen és joghurton éltem addig. De később is mikor meghúzták, volt, hogy így fájt, de akkor max. 2-3 napig. :) De ki lehet bírni, hidd el, megéri, nekem januárban leveszik, remélem végre szép lesz a mosolyom. :)

18/L

2009. dec. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nemtom én ma kaptam meg,de nem csak egy szimpla dogszabályzót,hanem egy hidat is a felső állkapcsomba,tehát most fáj az evés,a beszéd,meg minden.Tehát együttérzek veled :D
2010. márc. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és fogszabival hogy tudtok csókolózni?:$
2010. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!