Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kaptam egy ideiglenes tömést...

Kaptam egy ideiglenes tömést 2 hétre. Gondolom akkor azt a fogam ne is mossam ugye?

Figyelt kérdés
Régebben is kaptam ilyet, azok egy napig se bírták. Ez se fogja szerintem két hétig, egyik segédrágófogam, így most a másik oldallal eszek (odafigyelve).
2014. márc. 11. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:

De, mosni kell.

Különböző ideiglenes tömőanyagok vannak, de a 2 hetet illik mindegyik fajtának kibírnia.

2014. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mármint úgy értettem hogy csak azt a fogam.


A többit mosnám, csak azt teljesen beteríti az a lágy "cement" szerűség. Így ha rámegy valami akkor se a fogamat fogja bántani, nem beszélve arról, hogy az még úgyis meglesz fúrva.

2014. márc. 11. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Természetesen azt is ugyanúgy kell mosni mint a többit. Nem lesz semmi baja, kopni-kopik, de ha rendesen meg van csinálva, nem fog kiesni. NEkem 5 hete van bent(gyökérkezelés volt), mert közvetlenül a mandulaműtétem előtt csinálták, és adódott egy kis komplikáció a műtét után, és még nem lehet cserélni. Pénteken cserélik, ha ki tudják cserélni. Szóval 5 hetes és semmi baja, kicsit elkopott, de fixen a helyén van, és ugyanúgy mosom mint a többit.
2014. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg a fogorvost?
2014. márc. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

na kaptam egy normális tömést is, a másik fogamra, itt még maradt az ideiglenes. Kicist lekopott de még stabil.


Azonban a TAJ kártyából már kiderítik hogy fizetős-e vagy ingyens a dolog?


Csak mert senki nem kért pénzt semmiért..


Mégcsak a kérdés se merült fel!


De érdekes volt, mert ugye tudták valahonnan hogy ingyenes.. ugyanakkor kérdezték hogy nem-e dolgozom vagy sulizom..?!

2014. márc. 25. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!