Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Jövő héten ki kéne húzni...

Jövő héten ki kéne húzni fogszabályzó miatt 2 fogamat, mert úgy nem tudják felrakni. Nagyon félek tőle. Mennyire fáj a húzás? 15/L

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel elérzéstelenitik ezért semennyire. A szúrás lesz kellemetlen meg utána fájhat miután kiment az érzéstelenitő.
2014. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
ne izgulj!nekem is 2t húztak ki egyszerre és hidd el nekem nem nagyon fájt..igaz nekem mozgott..de akkor se izgulj!:D
2014. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de akkor magából a húzásból nem fogok érezni semmit?
2014. márc. 12. 17:27
 4/8 anonim válasza:
nem lesz kellemes, de fájni sem fog. majd csak utána
2014. márc. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak matatást fogsz érezni közben mást nem.
2014. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azért még mindig félek :/ de köszönöm, hogy segítettetek :)
2014. márc. 12. 18:22
 7/8 Valter6672 válasza:
Nekem egyszerre 3 fogamat húzták ki 1 hete, most meg kettőt. Az érzéstelenítést szinte alig érzed, ha lefújja lidokainnal. A húzásból meg csak erős feszítést érzel, de türhető.... maga a tudat hogy húzzák a fogad sokkal rosszabb, mint az érzés :) Esetleg ha fájna akkor még ad érzéstelenítőt.
2014. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
szia nekem is ugyan ez volt kihúzták 2 fogam még csak 11 éves vagyok ! nem fáj csak az szúrás aztán lezsibad és nem érzel semmit! ne félj mert annál rosszabb én kibirtam és élek nyugi nem fáj annyira
2014. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!