Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi lehet velem? Már a második...

Mi lehet velem? Már a második fogam tört szét egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Először felül egy rágófog, hosszában letört belőle egy darab. Végül nem lehetett megmenteni, ki kellett húzni egy hete. Most meg alul egy rágófogamból szintén hosszában tört le egy darab. Csak úgy, nem haraptam rá semmi durva ételre. Mitől lehet ez???
2014. márc. 19. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
pl Ca hiány miatt
2014. márc. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok kólát iszol?
2014. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is a Ca-ra gondoltam. Kólát soha nem iszom. Meg más üdítőket sem. Kávét napi egyszer.
2014. márc. 19. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Komplett vitamin, aminósav és ásványianyag hiányod van. Vizsgáld meg az étrendedet és minnél előbb szerezz be egy jó multivitamint, ami megfelelő arányban tartalmaz, vitamint, ásványianyagot és nyomelemet. De ha lehet ne gyógyszertárból. Dr. Lenkei vagy hasonló összetételü a jó.

Dohányzás, alkohol, kávé az kilőve, ha esetleg bármelyiket is használod.

Fluormententes fogkrémet használj..! Én csináltatnék még egy szájröngent és egy vérképet is.

2014. márc. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fájni nem szokott a fogsorod? Az is lehet, hogy rendellenesen nőnek a bölcsességfogaid, tolják össze a fogsorod, és az így keletkező erők miatt roppannak össze a gyengébb fogaid.
2014. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!