Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A fogínygyulladás fájhat úgy,...

A fogínygyulladás fájhat úgy, hogy a falat kaparom tőle?

Figyelt kérdés
A tömött fogamnál van begyulladva, voltam fogorvosnál, ő mondta hogy a két fogam közt begyulladt. De normális, hogy esténként majd beleőrülök a fájdalomba? Napközben még nem is fáj, estére jön elő.

2014. márc. 22. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Hajajj!!!

Én 1000 mg-os Augmentint kaptam rá. Helyre is rakta.

2014. márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, tud rohadtul fájni
2014. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy napközben nyugtot hagy, az nem kifejezés, hogy tud fájni.
2014. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Iszonyatosan qrvára tud fájni! Én már ott tartottam soxor, hogy kalapáccsal kiverem az összes fogam. Listerintől elmúlt.
2014. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, tud. De ilyenkor a fogdoki megnyitja és kitisztítja az ínyt, utána már nem szabad fájnia.
2014. márc. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És kb. mennyi idő míg meggyógyul? Nekem már több mint egy hete tart. Bár már nem fáj olyan intenzíven, inkább zavaró, mert még mindig érzem. A doki csak annyit mondott rá, hogy már javult. De egyáltalán honnan tudjam vagy a doki is, hogy tényleg az ínyem miatt fáj és nem a fog rossz-e továbbra is?
2014. márc. 28. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!