Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt, gyökértömött,...

Gyökérkezelt, gyökértömött, fedőtömött, elvileg élettelen fog mitől fájhat?

Figyelt kérdés
2 hete ért véget a kezeléssorozat, de pár napja újra fáj a fogam...Többször megröntgenezték, de nem maradt bent gyökér.

2014. márc. 24. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak fantomfájdalom. Igazinak tűnik de nem az. Az viszont lehetséges ehelyett hogy másik fogad fáj vagy az állkapcsod és átsugárzik. Én az elsőre tippelek. Mindenesetre egy szegfűszeg elrágcsálása és kiadós alvás után lehet jobb lesz. Jobbulást! :)
2014. márc. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyökércsúcs körülötti szövetek gyulladása miatt.Nekem kétszer végeztek emiatt gyökércsúcs-csonkolást.
2014. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második jól írja. A gyökércsonknál begyulladhat, gennyesedhet. Hiába a gyökérkezelés, másként ugyan, de fáj. Nekem kihúzták, hatalmas gennyzsák volt alatta.
2014. márc. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. És akkor mit tegyek? Menjek vissza az orvoshoz?
2014. márc. 25. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Inygyulladás.
2014. márc. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!