Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog műtét utáni...

Bölcsességfog műtét utáni fájdalom, felszakadt varrat?

Figyelt kérdés
Csütörtökön műtötték ki a bal alsót, kb. 25-30 percig húzták/fúrták, aztán még 20 percig varrogatták a Mária utcai klinikán, ahol két külföldi diák is gyakorolgatta rajtam a varrás rejtelmeit. Az eredmény: tegnap este 3 öltés átszakad, kb. 6-8 mm-es lyuk, órási fájdalom, semmilyen gyógyszer nem hat, habár a fájdalom ez előtt is nagy volt. Jelenthet gondot 4 nap után a sebnek a szakadás?

2014. márc. 30. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem tesz jót neki, bár nekem télen a jobb alsóból 5 nap után vették ki a varratot. A bal mondjuk majdnem 1 hétig fájt seb felszakadás nélkül. Ha a helyedben lennék az első dolgom lenne visszamenni holnap.
2014. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én úgy emlékszem hogy csak aznap fájt, de ez biztos mindenkinél más, meg nekem nem volt olyan rossz helyen sem.

De szerintem ha ennyire fáj, és idő előtt szétjött a varrat, vagy simán menj vissza, vagy hívd fel őket, hogy mi legyen.

2014. márc. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ja és nekem 1 hétig volt varrat.

Neked mit mondtak, mikor szedték volna ki?

2014. márc. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ott voltam, ma szedték ki a varratot. Nekem gennyedzeni kezdett 4. nap körül, felhívtam őket, és azt mondták nyugodtan visszamehetek az ambulanciára, és ellátnak. Én a helyedben visszamennék, már csak a fájdalom miatt is, és ha durván begyullad azzal már rohadt nehéz lesz kezdeni bármit is.


Különben nekem is rezidens csinálta, és csak ámultam rajta, mert nagyon ügyes volt.

2014. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!