Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelés vagy tömés?

Gyökérkezelés vagy tömés?

Figyelt kérdés
Az egyik bölcsesség fogamon úgy érzem, elég nagy lyuk van, de az oldalak rendben vannak. Nem fáj, elég lesz csak a tömés?
2014. márc. 30. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd a fogorvosod eldönti, de a bölcsesség fogak nagyon hamar tönkre szoktak menni, nem érdemes túl nagy munkát fektetni bele.
2014. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha lyukas a bölcsességfogad akkor inkább húzasd ki szerintem. Gyökérkezelni biztos nem fogja a doki.
2014. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, bölcsességfogat nem gyökérkezelnek, már csak azért sem, mert nehezen hozzáférhető, valamint ahogy előttem mondták, hamar tönkremegy. Tömni is csak ritkán próbálják, mert nem érdemes. Ha nem fáj, esetleg betömik, de ha már fáj is, akkor kihúzzák. A rágásban nem tölt be jelentős szerepet, tisztítani nehéz, igazából csak a nyűg van vele. Nekem most két hete tömték a bölcsességfogamat, de azt mondták, hogy ha fájni kezd, inkább a húzást javasolják. A másik oldalon már kihúzattam, nem hiányzik.
2014. ápr. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!