Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 26 évesen teljes felső fogsorr...

26 évesen teljes felső fogsorra szorulok sajnos, arra vagyok kíváncsi h van-e lehetőség szájpadlás nélküli műfogsorra?

Figyelt kérdés
Felül egyetlen egy fogam van ami még menthető az is elöl. A fogbeültetés meg nagyon drága és bizonytalan. Nem akarok szájpadlást! Mennyibe kerül, tudtok egy viszonylag olcsó és jó szakembert?
2014. ápr. 4. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak a fogbeültetes a megoldas!
2014. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

arra az egy fogra nem lehet egy egész fogsort ráépíteni, nincs az a technika, ami megtartaná

tehát vagy marad a kivehető, vagy belevágsz a fogbeültetésbe és akkor már arra a néhányra, amit beültetnek lehet építkezni

2014. ápr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy fogra valóban nem lehet egy egész fogsort építeni. Törődj bele a szájpadlásba. Nekem is olyan van, én is ódzkodtam tőle eleinte, öklendeztem miatta egy darabig, de aztán megszoktam, és most már észre sem veszem. Nem irritál, nem mozog, és nem megy alá az étel, mert a szájpadlásrész miatt jól tapad. Az alsó bezzeg mozog, azt nem lehet rendesen rögzíteni, a ragasztót meg nem szeretem.
2014. ápr. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

óó szegény 26 évesen hova tüntek a fogaid?


időbe kellett volna vele törödni és nem kihúzatni.

Már csak a beültetés marad ami marha drága.

2014. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem először vegyél neten egy szájpadlást!
2014. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5/5 de hülye vagy:):):)
2014. ápr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet szokni a szájpadlást, nehezen, de meg lehet, ne félj tőle. Próbáld ki, 60 ezer Ft-ért már kapsz egy szépet, és ha nagyon nem bírod mondjuk félév alatt megszokni, még mindig választhatod a drágább és fájdalmasabb beültetést. Nekem nem fémlemezes, hanem hagyományos műanyag van, nagyon utálom, és tervezem, hogy rugalmasra vagy fémlemezesre cserélem, az csak jobb lehet, mert könyebb, vékonyabb. De azért ez sem olyan rossz, szóval megszokható tényleg, lehet vele beszélni, enni én biztos hogy nem választanám a beültetést.
2014. ápr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"időbe kellett volna vele törödni és nem kihúzatni"


Valakinek genetikailag mennek tönkre a fogai / hullanak ki, moshatja akár mennyiszer naponta, ápolhatja körültekintően...

2014. júl. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ne keseredj el, én szintén 26 évesen vesztettem el a fogaim, azaz a körzeti orvos kihúzta, mert szerinte ez volt a megoldás, a fogínysorvadásra... A szájpadlásost 1 hét alatt megszoktam, vákum szinte odatapasztja. Az alsó fogsor már nehezebb, még én is most kínlódok vele. Vannak itt érdekes kommentek, de nem kívánom senkinek sem, hogy ilyen helyzetbe kerüljön. Ja és mostam a fogaimat, sőt tömték is, de volt, ami tömés közben szétesett,széttört. A negatív hozzászólásoktól meg lehet kímélni!
2015. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!