Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » EZ milyen szajpadlasi problema...

EZ milyen szajpadlasi problema? (keppel)

Figyelt kérdés
SZiasztok kb 3-4 napja olyan erzesem van mintha a madulam fajna vagy a torkom sajnos nemigazan tudom eldonteni. De reggelente mikor felkeltem alig tudtam nyelni mert mintha ki lenne szaradva a szajpadlasom de kb ra 20-30 percre mar nem is erzem... utanna este korul kezdek kohogni, ma pedig megnezegettem a torkom hogy mi lehet a problema, es olyan fura pontokat lattam a torkom mogott a szajpadlasomon, nagyon megijjedtem!!! jelenleg kulfoldon vagyok, amerikaban probalkozom es orvoshoz nem igazan tudok menni.... Nagyon remlem hogy valami kis attmenteti problema, AKI TUD, AKI HOZZAERTO! DE CSAKIS HOZZAERTO LEGYSZI IRJON!!!! Nem akarok, amator hozzaszolokat, mivel ha azok nem biztosak benne, es irnak dolgokat akkor en nagyon ra tudok parazni!!!!! legyszi segits mert nagyon fontos, nagyon ideges vagyok szabajosan remegek!! Az interneten utanna kerestem de minden felet irnak s igy nemtudom... Egyebkent nem veszes, tehat a fajdalom az napkozben semmi, eszre sem veszem, csak igy estere erzem kicsit. es hat ugye a pontok vagy mik azok, szoval azok miatt felek igazabol.. oh es 22 Fiu vagyok! koszi szepen! szep napot!

2014. jan. 16. 08:33
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsi csak eppen probalok rajonni hogy hogyan tudok kepet feltolteni :/
2014. jan. 16. 08:39
 2/3 A kérdező kommentje:
Na csak megvan. itt van. bocsi a kepert kicsit csunya lessz... :/ [link]
2014. jan. 16. 09:26
 3/3 anonim ***** válasza:
ez egy csúnya torokgyulladás
2014. jan. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!