Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Veletek is fordult már elő,...

Veletek is fordult már elő, hogy a felszíni kisméretű lyuk alatt a fogorvos nagyobb "kráterbe" szakadt?

Figyelt kérdés

Nálam a fogorvosom(akit azóta már leváltottam, kissé megbízhatatlan munkája miatt) folyton ilyen fogakat talál...és nem tudom eldönteni, hogy ő ebből akar profitálni, mivel minél inkább szétfúrja a fogat, annál nagyobb a valószínűsége, hogy érzékeny lesz a különböző behatásokkal szemben és gyökérkezelésnél kötünk ki, ami neki ismét nagyobb bevételt jelent...

Ezeknél a fogaknál még beteg állapotban az édes ételekkel szembeni érzékenység(ami tudtommal a szuvasodás legelső stádiuma), vagy még ez sem volt megfigyelhető.

Köszi a válaszokat!



2014. ápr. 5. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer elkezdett fúrni egy kis lyukat és szétrobbant a fogam, annyira rossz volt
2014. ápr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a fogorvosom úgy szedte le a fogkövemet hogy több fogamból is letört apró darabokat. Egy másik fogorvos is mondta hogy ez így nagyon nem jó. Szerintem ne menj hozzá többet ha úgy gondolod rajtad akar meggazdagodni.
2014. ápr. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát jól sejtettem, hogy működik a fogorvos maffia is... :/
2014. ápr. 6. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!