Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi történhet ha egészséges...

Mi történhet ha egészséges fogat gyökér kezelnek? A fogorvos nem a panaszolt fogamat fúrta ki hanem a mellette lévöt.

Figyelt kérdés
Gyökér kezelni akarja most nyitva hagyta.Itthon vettem észre hogy nem azt a fogat fúrta ki amelyk fàj,hanem a teljesen egészségeset!

2014. ápr. 4. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egészséges fogat nem fúr ki a fogorvos.
2014. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Deén a nagy kapkodàsban arra mutattam !( Pànikolok a rendelőben)
2014. ápr. 4. 23:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, milyen fogorvosod van. Az enyém rámutatásra még sosem kezdett el fúrni, pláne ha a fog gyökerével volt a baj. Mindig megröntgenez, mielőtt hozzákezd, hogy lássa, pontosan hol a baj.
2014. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem röngenezett... Nagyon kikészűltem! :(
2014. ápr. 4. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, és sem röntgen, sem kopogtatás nem volt, csak rámujtatásra egyből gyökérkezelni kezdett egy jó fogat, akkor sürgősen keress másik fogorvost.
2014. ápr. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzàszólàsokat.De vàrom a tovàbbi vàlaszokat a kérdésre hogy milyen hatàssal lehet ez a fogamra?!
2014. ápr. 5. 09:00
 7/7 gungasam ***** válasza:
Ha már kifúrta(elcseszte) már muszály gyökértömést tenni bele és azután betömni a fogat. Legfeljebb, Te a sérelmed okán nem fizeted ki. Ja, és persze fogászt váltasz. Mostanában (a rendszerváltás óta) felhígult ez a szakma...nem is nevezném őket orvosnak...csak fogász valahány.
2014. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!