Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez ilyenkor egyértelmű?

Zolush kérdése:

Ez ilyenkor egyértelmű?

Figyelt kérdés
Ma reggel fél kilenc felé voltam fogorvosnál, kihúzta a fogam. (Jobb állkapcsom utolsó előtti fog) Mióta kihúzta hál istennek nem érzek fájdalmat , az érzéstelenítő hatása már régen elmúlt , viszont mióta kijöttem a rendelőből azóta véres a nyálam. Ez ilyenkor egyértelmű vagy kezdjek el aggódni?? Az orvos egyébként azt javasolta hogy hideg teával öblögessem és ma semmilyen hideg ételt ne fogyasztjak.

2014. ápr. 5. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Én inkább a jobb állkapcsod miatt aggódnék. Nekem csak alsó és felső van, de jobb és bal oldali nincsen. Tudtommal a legtöbb embernél így van.

Egyébként véres nyál ilyenkor még normális. Elég nagy nyílt seb keletkezik ilyenkor és bármennyire is igaz, hogy a szájban jobban gyógyulnak a sebek, azért egy kis időt kell nekik hagyni. Ha holnapig nem múlik el, akkor lehet visszamenni reklamálni.

2014. ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia köszi a választ. Igen alsó és felső állkapocs létezik de úgy értettem hogy az arcom jobb felén lévő lenti állkapocs. Bocsi hogy félreírtam.
2014. ápr. 5. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne öblögess mert kijön a vérdugó! Akkor mégjobban fog vérezni és összeszedhetsz olyan fogmeder gyulladást hogy nem fogsz látni a fájdalomtól!! Inkább nézz itt utána hogy mik a teendőid!
2014. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem az orvos mondta hogy öblögessem.Hideg gyógynővény teával.
2014. ápr. 5. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem műtötték a fogam, és azt mondták nem szabad öblögetni, mert attól csak felszakadhat a seb. Igaz nekem varrni is kellett. Azt mondta enyhe vérzés első 1-2 nap normális, ha megtörténik, egy kis gézlapot tegyek a sebhez és harapjak rá. Egyszer vérzett összesen, fogmosás után, ezt megcsináltam, és kb 5 perc múlva el is állt. Ezt azért kipróbálhatod, mert nem egy nagy valami.
2014. ápr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Hál Istennek már azóta elállt a vérzés.
2014. ápr. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!