Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kell tartanom ettöl a töméstől?

Kell tartanom ettöl a töméstől?

Figyelt kérdés
Szóval,hétfőn megyek a fogorvoshoz és a bölcsességfogamat fogja betömni csak azzal paráztatott múlt héten mikor meglátta..,hogy "ez egy nagyobb lélegzetvételű dolog lesz.." Be vagyok tojva:-/ Tényleg ennyire komoly lesz?Egyébként már kint van majdnem teljessen de van rajta egy nagy lyuk.. Valakinek saját tapasztalata van ezzel kapcsolatban,hogy ne parázzak annyira?!
2009. dec. 19. 22:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem az a tapasztalatom, hogy a bölcsességfogat nem szokták tömni! Általában a legtöbb embernek elromlik a bölcsességfoga mire kinő, és ki szokták húzni! Ez a leg humánusabb módszer! Sztem kérd te is ezt! Simán elélsz nélküle, valakinek egész életében ki se nő, mégse hiányzik neki
2009. dec. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene kihúzni? :S Az is egy fog. Nekem is betömték.

Szerintem ne parázz, nem lesz gond.

2009. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igazad van,de azt mondta,hogy meglehet menteni..,a másik oldalon már kihúzták!Még vacilálok..:/
2009. dec. 19. 22:57
 4/17 anonim ***** válasza:

Nekem most nő az egyik bölcsességfogam.Ferdén,és letörte az előtte levő nagy részét. Annyira begyulladt,hogy azt nem tudom elmondani. Nem kívánom senkinek. Az előtte levőt kiszedték,már az egész nem volt olyan rossz mint a gyulladás.

Szerintem ne félj tőle,jobb minél hamarabb túlesni rajta.

Még én sem hallattam hogy a bölcsességfogat tömnék.

Injekciót biztos fogsz kapni. Biztos nagyon mélyen van a lyuk.

2009. dec. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elárulom tesómnak gyökérkezelték is a bölcsességfogát,de mivel az elötte lévők már torlódnak,ezért ki kell neki huzatni.. Lehet én is igy teszek!
2009. dec. 19. 23:02
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig nekem kettő is be van tömve. Ha jól nő, azt mondjátok már meg, hogy mi lenne az az ok, amiért tömés helyett húzni kellene?
2009. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hova jársz, de sztem mindenképp érdemes nívósabb helyre menni. Sohasem féltem a fogorvostól, mert mindig jó dokijaim voltak - többe kerül, de legalább nem olyan sztk-s hóhér - szörnyű történeteket hallottam. :(


Sztem ne félj, érzéstelenítővel nem lesz baj. Ha bármi fájna, szólj.

2009. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem kinőtt mind,és szép fehérek.Nagy tortúra lehet kihúzni,hiszen hatalmas fog.A dokid biztos tudja mit csinál.
2009. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
:S Ó,anyám. Persze, magándoki, aki ahelyett, hogy kezelne egy menthető fogat, inkább jó pénzért kihúzza. Én Sztk-ba járok, de olyan fogorvosom van, amilyen sok magánfogorvoshoz járónak biztos nincs... Ugyanannyi hóhér van a magánrendelőkben is, mint az sztk-ban, lévén, hogy ugyanazok dolgoznak mindkét helyen...
2009. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

"sztk-s hóhér - szörnyű történeteket hallottam. :( "

ááááááá,pont egy ilyen hóhérhoz kéne mennem hétfőn!Ajjajj,lehet inkább magánhoz kéne mennem!

2009. dec. 19. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!