Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha csomó van az arcomban ott...

Ha csomó van az arcomban ott ahol amalgám tömés van, és lüktet, meg szúr, akkor valszeg gyulladásról van szó, és lehet a töméstől van? Ha igen, akkor fehér tömésre csere után mennyi idő kell, mire lenyugszik az arcom?

Figyelt kérdés
Mert én allergiás vagyok a fémre, ezért lehet az amalgám is irritál, bár 8-10 éve benn van már, illetve most cseréltettem ki akrilra, már nincs több fémtömésem, de még mnidig fáj az arcom meg a mirigyeim a nyakamnál azon az oldalon, és a halántékom, mintha magasabb lenne a vérnyomásom. Vagy a tömésben lévő mérgező higany miatt van ez? Az kiürül a szervezetből? És ha esetleg gennyes lenne a mirigy, akkor azt észrevették volna ultrahangon vagy röntgenen? És ha fáj akkor lehet kivágják?
2010. ápr. 13. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:

El kellene menned dokihoz.

A gyulladás könnyen okozhat gondot ha elindul az agy vagy a szív felé:(

2010. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát a mellkasom már tavaly is fájt hónapokon keresztül, és anyukáűmnak is 20 évesk orak örül volt szívizom gyulladása, folyíton fáradt vagyok, néha fulladok is

meg sokszor remeg a kezem szédülök és lever a víz, és lehet cukrommal is baj van, de a házi doki mikor nézte cukromat akkor éppen jó volt, és ráfogta h biztos pszihés alapon van

pedig mnidig az édeset kivánom és attól elmúlik a hányingerem is meg a fejfájásom is. De hiaba kezdem a napot csokival meg cukorral, sztem akkoris leesik a cukrom, biztos magas az inzulinom.


de nekem van egy betegségem a PCO, és elvileg az is kiválthat alacsony cukrot.

enzim meg cukorenyagcsere zavart


és nem csak pco m van hanem agyalapi mirigy daganatom is, jó attól fájhat a fejem, de az arcom csak nem, és annak nem hinném h köze van a gyulladáshoz, viszont foghúzás óta fáj a fejem, és azóta érzem magasnak a vérnyomásomat, de amit benn törött doki azt kiszedték és már nem érzékeny, a bölcsesség fogamról ugyanezen a felkén szedték le az inyt, de az sem fáj már, a tömésemet kicserélték, akkor nem értem mért fáj még mindig az arcom. Tuti gyulladás, a fejfájás lehet a leeső cukor meg vérnyomás miatt, de a csomó az arcomban már biztos nem attól van. Van a petefészkeimben meg a mellemben is ciszta, az agyalapimirigyben is van deaganat, lehet ez am irigy is egy ciszta? de az UH meg a röntgen csak kimutatta volna ha van benne folyadék nem? Azt mnodta házi doki meg a fogdoki h az nem fog elmúlni, h az krónikus gyulladás és h nem okoz nagy gondot, de nekem nagyon fáj, és sztem ettől fáj a fejem is

és néha ettől fáj a fülem, meg rá megy a nyakamra, meg néha begyullad a mandulám tőle

és szúr a nyakam az arcom meg a halántékom,

és néha úgy érzem h a fejem is fáj tőle meg a mellkasom is

2010. ápr. 13. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!