Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ha 18 éves korom előtt megkezd...

Ha 18 éves korom előtt megkezdték a fogszabályozást, majd le is vették de rá 2 évre kezdenek visszaállni az eredeti állaptra a fogaim, akkor kell -e fizetni újból? és ha igen mennyit?

Figyelt kérdés
18 éves korom előtt lett fogszabályzóm, így állami támogatással kb 45000 Ft / ív be került,1,5 évig voltak a fogaimon , leszedték , és kb 1,5 évig éjszakai fogszabályzót hordtam , majd azt mondták , azt is hagyjam abba , ennek 2 éve. Vissza mehetek reklamálni? Újból meg kell venni a fogszabályzót és ha igen kedvezményesen vehetem meg , vagy most már , mivel elmúltam 18 éves, ezt nem vehetem igénybe

#fogszabályozás #kedvezményes fogszabályozás
2014. ápr. 13. 00:34
 1/1 anonim válasza:
Sajnos a visszarendeződés benne van a pakliban. Állami támogatásról nem tudok semmit. A fogorvos mennyi garanciát vállalt? Ha azon belül vagy, akkor nem kell fizetni, de gyanítom h csak 1 évet vállalnak rá.
2014. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!