Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Esti fogmosás utáni nagy...

Esti fogmosás utáni nagy szomjúság ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
minden este mosok fogat,de utána olyan szomjas vagyok,hogy néha 1,5 liter vizet iszom.tanácsok,trükkök praktikák érdekelnek.mert,már nagyon unom.
2014. ápr. 13. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne igyal vagy elotte igyal. En lefekves elott jartam ki sokszor wcre de ravettem magam h ne menjek ki es nem is megyek
2014. ápr. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy esetleg cukorbeteg?
2014. ápr. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem mindegy h megiszol 1,5 liter vizet vagy sem igyad meg is meg van oldva abba h vizet iszik valaki nem hal bele
2014. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Válts fogkrémet/szájvizet, általában megoldódik a probléma. Milyen fogkrémet használsz?
2014. ápr. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
blendamed 7complete. És a legelsőnek:ne igyak vizet??????szomjan halok!
2014. ápr. 15. 17:15
 6/7 A kérdező kommentje:
a cukorbetegségnek utána járok és a fogkrémváltást is kipróbálom
2014. ápr. 15. 17:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egész nap ilyen vagy, akkor sanszos a cukor, ha kizárólag a fogmosás után, akkor nem hiszem. Fogkrém. Nekem is kiszárad tőle a nyálkahártyám vagy nem tudom, de meg akarok halni, ha nem iszok. Próbálkozz másfajta fogkrémekkel, esetleg próbálj olyat, ami nem mentolos, mert azzal van a fő gond. Más kérdés, hogy egyéb fogkrémtől nem érzed azt a frissességet, de valamit valamiért. :/
2014. ápr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!