Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Tudnátok...

Fogszabályzósok! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nekem most rakták fel az állandó fogszabályzóm,kéne egy kis tanács hogy mit ehetek és mit nem? A suliba is vigyek fogkefét? És egyáltalán mit vigyek magamnak enni suliba amit megehetek?

2014. márc. 3. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Első napokba kerüld a keményet,nem fogod tudni meg enni. Nekem fájt olyan 4-5 napig aztán tudtam csak fokozatosan megenni a keményebb kajákat. Most már mindent eszek :D Suliba nem mindig hordok fogkefét,de még nem is kellett használnom. Nekem pont szünet volt miután feltették szóval volt időm megtanulni hogy szedjem ki a kaját fogkefe nélkül és így suliba se kellett használnom az elején.Szerintem hordj magaddal de ha már 100%-osan ki tud szedni akkor nem muszáj. De ez csak az én véleményem. :) Ne kövezzetek meg,ha rajtam kívül mindenki hord!!:DD 15/L
2014. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem szoktam fogkefét vinni magammal, és egyik fogszabis ismerősöm se. Persze biztos ami biztos el lehet vinni, abból baj nem lehet.. :) Kaja ügy: ahogy az előző válaszoló is írta, első pár napban kemény, rágós kajákat kerüld. Utána általánosságban én azt ajánlom, hogy ne egyél nagyon omlós dolgokat (amikor nincs lehetőséged fogtisztításra), pl kekszeket, omlós sütiket, mert azok eléggé be tudnak ragadni. És sok sikert! :)
2014. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Főzeléket, szendvicset katonákra vágva, leves, tejbedara, puhább húsok. Én 1 hét után mindent ettem, csak ugye nem harapva. :)

Fogkefét nem szoktam vinni magammal, nyelvemmel kitudom piszkálni, ami olyan, én fogpiszkálót szoktam, mert fogkefével nem jön ki rendesen. :)

2014. márc. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat^^
2014. márc. 5. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!