Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szerintetek normális ha fáj...

Szerintetek normális ha fáj ilyenkor a fogam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Doki tett be egy fogamba ideiglenes tömést (ki volt lyukadva) és azt mondta , ha annyira fáj , hogy nem bírok tőle aludni vissza kell mennem és ki kell majd húzatni. Nem fáj annyira és tudok tőle aludni de szerintem kicsit be van gyulladva is és inkább lüktet. Szerintetek ez normális?
2014. ápr. 26. 18:49
 1/3 2012XY válasza:
Ez attól lehet, hogy a szuvasodás elérte a fog pulpai részét, vagyis az idegeket. Ha lüktető fájdalom, gyulladás lehet fenn! Ha ez pár nap múlva nm lesz jobb, vagy rosszabb lesz, minden kép menj vissza az orvoshoz! De véleményem szerint, am is vissza kell majd menned, mert ideiglenes tömés van benne.
2014. ápr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De ugye attól még nem kell kihúzni a fogam?
2014. ápr. 26. 19:19
 3/3 2012XY válasza:
Hát, ezt láthatatlanban nm tudom megmondani, sok mindentől függhet, de szerintem gyökér-kezelni fogják ha a fog nem ha el addig... ez is előfordulhat :S
2014. ápr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!