Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Letört egy kisebb darab a...

Letört egy kisebb darab a fogamból (gondolom szuvasodás miatt), de csak jövőhéten tudok fogorvoshoz menni, addig mit csináljak, hogy ne gyulladjon be?

Figyelt kérdés
Nem fáj különösebben, csak egy kicsit érzem... Kb előző hét óta van ez, de nem tudom mikor tört le, mert csak akkor vettem észre, mikor elkezdett fájdogálni. Mit tudok csinálni, hogy ne gyulladjon be jövőhétig?
2014. ápr. 28. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem fog begyulladni. De ha félsz tőle, naponta többször moss fogat és öblögess szájvízzel, hogy a baktériumok ne tudjanak elszaporodni.
2014. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha csak kisebb db tört le, az talán nem akkora baj

Melyik fog? Hátsó?

Kend be fogkrémmel

2014. máj. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minél hamarabb menj el fogdokihoz

Talán még egy hetet kibír

2014. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Öblögesd antibakteriális szájvízzel
2014. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, közben már rég elmentem fogorvoshoz. :) Hátsó fog volt, és mint kiderült azért nem vettem észre, hogy letört, mert nem tört le :D Hanem csak simán kiesett egy régebbi tömés. Tett be gyógyszeres tömést és rá rendeset, és kész.
2014. júl. 8. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!