Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon faj az erzestelenito...

KissKawaiiViki kérdése:

Nagyon faj az erzestelenito oltas? Mit tudnak kezdeni a fogammal?

Figyelt kérdés

Kb egy hete van egy pattanasszeru a fogamon es faj.El megyek vele fogorvoshoz,de minden esetleges lehetosegrol elore tudni szeretnek foleg hogy mi ez.Ha oltast kapok arrol mi a velemenyetek,vagy ki kell huzni a fogam??A "vampir fogam" felett van a problema.Es nagyon felek.Segitsetek kerlek!!!

14/L


2014. máj. 4. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha csak valami gyulladásos elváltozás van ott, de a fog nem rossz, akkor legfeljebb kapsz valami gyógyszert vagy öblögetőt kapni rá, és annyi.

Egyébként az érzéstelenítő ha jól adja be az orvos, alig fáj. De egy fogfájáshoz képest tényleg semmiség.

2014. máj. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha gyulladás az a valami, akkor szerintem mindenképpen kezelni fogja az orvos.


Az érzéstelenítés kellemetlen picit, de az egy-két perc, aztán nem érzed, amit csinál a doki.


Ha pedig félsz, akkor jelezd a dokinak. Ha emberséges, akkor jobban odafigyel, hogy ne okozzon fájdalmat, buzdít egy kicsit, segít, hogy könnyebben túl legyél rajta. Nekem ez felnőttként is működött.


Ha ennek ellenére türelmetlen, beszól vagy bármi, akkor érdemes megkérni szüleidet, hogy vigyenek máshova, ha megtehetitek. Fel a fejjel és csak bátran! Sokkal jobb lesz, ha elmúlik, és nem kell utána parázni, nem fáj, ehetsz nyugodtan, meg ilyenek.

2014. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) Mert olvastam hogy valakinek ez igy kifakadt de nekem tenyleg olyan mint egy pattanas.Faj ha ugy erek hozza ,feher de nem fakad ki.Remelem semmi komoly,"csak" egy gyulladas.
2014. máj. 4. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyulladásban van a fog gyökere, attól van a pukli, gyökérkezeléssel rendbe lehet hozni, érzéstelenítő injekció 12- másodperc, menj mielőbb fogorvoshoz.
2014. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!