Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért fáj ennyire a fogínyem?

Miért fáj ennyire a fogínyem?

Figyelt kérdés

Pár napja nagyon belázasodtam és fájni kezdett a torkom...

elmentem dokihoz és mondta, hogy vírusos fertőző torokmandula gyulladás. másnap éreztem kis golyócskákat a fogaimnál, nem törődtem velük aztán másnap kicsit fájtak, gondoltam új fogak lesznek, aztán nagyon elkezdtek fájni és amikor megpróbáltam megmosni a fogamat akkor amikor arra a területre értem, ahol volt a "duzzanat" akkor iszonyúan fájni kezdett nem is próbáltam tovább mosni, volt itthon íny gyulladás ellen szájöblítő, ezt kipróbáltam, majd lefeküdtem aludni és reggelre mártsak alsó részen leghátul a fogam mögött fájt, de nagyon aztán később észre vettem, hogy az egész elkezdődött előröl, csak most a metsző fogamnál felül(egyébként eközben a kialakulásnapjától szörnyen szenvedtem, ugyanis nem akart lemenni a 40 fokos lázam és már majdnem orvost kellett hívni, csak még pont az utolsó "praktika" segítségével megállítottuk a lázat.(rubofen,nurofen,tea,orvos által felírt gyógyszer, ezek kivételével) azóta nem eszek semmit, már 3 napja, mert most hogy végre lement a lázam egyszerűen képtelen vagyok rágni annyira fáj és a torkom miatt meg nem is tudok mindent megenni, mert a túl fűszeres, édes dolgok csípik a torkomat... szóval a a betegség miatt van, vagy két külön betegség? mit tehetek ellene lehet, hogy nem is a fogínyem fáj, hanem mondjuk gennyes, vagy mi?



2014. máj. 9. 10:07
 1/1 anonim ***** válasza:
keress fel egy jó szájsebész szakorvost vagy egy jó fogorvost, és ezt mond el neki, biztosan fog segiteni
2014. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!