Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyi az esély rá hogy...

Mennyi az esély rá hogy bölcsességfog műtét után írnak fel antibiotikumot?

Figyelt kérdés
Nem szeretném újra szétcseszni az emésztésem...

2014. máj. 12. 00:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Dalacin?

Jobb mint a ricinus, az biztos.

Mindenképp felírják, de én sem szedtem már be.

2014. máj. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak ha gyulladás van, akkor írnak föl
2014. máj. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak fájd. csillapítót írnak fel
2014. máj. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor szoktak felírni, ha rendesen bele kellett nyúlni a fogágyba. Könnyen elfertőződik, begyullad akkor viszont egy hónapig nem alszol a fájdalomtól, egy hétig legalább minden nap jársz fertőtlenítő kezelésre, plusz kapsz antibiotikumot, szedheted a fájd. csillapítókat, amik nem nagyon hatnak. Na az cseszi szét az emésztésed. Nem a megelőzés. Ha szedsz mellé normaflore-t pl, semmi bajod nem lesz. Ha egyéb mellékhatása volt az antib.nak, amit előzőleg szedtél, mondd meg a dokinak és más típusút ír fel.
2014. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kaptam antibiotikumot, de nekem arcüreget is nyitottak, és állkapcsot is fúrtak, véstek minden oldalon. Én Dalacint kaptam, plusz mellé Béres Probiotikumot.
2014. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Rayna ***** válasza:
Nekem nem írtak föl egyikre se (2-t műtöttek).
2014. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem az egyikre (fúrni kellett, 1 órás műtéttel, nem jött ki) felírt 10 napra, és mondta hogy muszáj beszedni.. A másikra (negyed órás műtét, íny alatt volt közvetlen, könnyen kijött) mondta hogy nem ír fel, mert nem lesz rá szükség, most nem fúrtunk... Biztonságból felírt ha belázasodnék vagy bedagadna váltsam ki, de mondta hogy szerinte nem fog kelleni :)
2015. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!