Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A szájsebészeten a bölcsesség...

Kova20 kérdése:

A szájsebészeten a bölcsesség foggal mit csinálnak? Pontosan leírást kérek, hogy végzik a kiszedést?

Figyelt kérdés

2014. máj. 12. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
ez attól függ ki van-e növe. Nekem nem volt, a négyet egyszerre szedték ki altatásos mütéttel több mint 1 órás volt a beavatkozás. de manapság inkább hagyják szenvedni az embereket és egyesével helyi érzéstelenitéssel szedik ki. Igaz nekem akkor volt protekcióm de azt tudom az az rovos igy szedte ki a ki nem nött de problémát okozó bölcsesség fogakat ö már nyugdijba ment igy nem dolgzik. Ez 10 éve volt már.
2014. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha gond van vele, akkor kiszedik. akár a szokásos eljárással, vagy ott akár felvágják (nem érezni)ha másképpen nem megy
2014. máj. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ki van nőve, akár részben, akkor csak simán kihúzza

Ha bent van a csontban, akkor meg kiműtik

2014. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meg ha még nincs túl nagy gyökere,akkor is elég hamar

ki tudják szedni.

Olyan is van, hogy darabokban veszik ki (szétdarabolják

a fogat), a végén összevarják

2014. máj. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat. az a baj nem nőtt még ki és elküldtek vele hogy kikel szedni és eléggé be vagyok rezelve mert sose volt ilyenem de fogamat már húzták és az sem volt semmi nem hogy egy ilyen :S
2014. máj. 14. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!