Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás közben ordítottam a...

Foghúzás közben ordítottam a fájdalomtól, normális ez a mai modern világban? Két szuri után!

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 08:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

lehet, hogy annyira gyulladt volt. úgy tudom gyulladás esetén kevésbé hat a szuri.

de ennek ellenére nem tartom normális dolognak. válts dokit.

2009. dec. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát ez egyáltalán nem normális, lehet rossz helyre adta be a szurit:S
2009. dec. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
normális ! én nem 2 adag érzéstelenítőt kaptam, hanem 10 et, mégis mindent éreztem, azt hittem meghalok. mikor kint volt látta az orvos, hogy annyira be volt gyulladva a 2 gyökér közt, hogy nem hatott az érzéstelenítő. de ezt a gyulladást a röntgen sem mutatta ki, mert ugye a gyökerek közé nem lehet benézni..
2009. dec. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

nekem mikor a hátsó fogamat húzták (nem bölcsesség, de állítólag kb annyira fáj is) lefúja vmi spray-vel, pár perc szünet, utána szuri. Következett volna, de nem, mert nem engedtem, féltem a tűtől. Legközelebb kaptam IDEGNYUGTATÓT (!!!) elötte, lefújta és inekció. Nem fájt igazán. Sőt, nagyjából nem is éreztem. Viszont az, hogy a doki az agyamat piszkálta a kib@szott gygyszereivel az még most is bosszant! Akkor voltam 12 éves.

14/L

2009. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Iszonyúan be volt gyulladva a fogam. 3 szurit kaptam és meg sem éreztem szinte amikor kihúzta. Szerintem nem normális az hogy ordíts a fájdalomtól, bár nem tudom milyen a fájdalomtűrő szinted. Az enyém elég magasd, de érzéstelenítő mellett szerintem akkor sem normális. Én nem mennék többet ahhoz a dokihoz az tuti. Magán vagy SZTK volt?
2009. dec. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Prof. adjunktus, minden amit akarsz, öreg egyetemi tanár és fizettem érte!!!Bevolt dagadva az arcom , rötgen kimutatta a gyulladást!Nem tudom milyen a tűrőképességem, de nagyon fájt!!!Nem hisztiztem!Azon gondolkozom utólag talán másik doki nem húzta volna ki, hanem kezelte volna a gyulladást és utána húzás!!
2009. dec. 29. 09:50
 7/20 anonim ***** válasza:
Hát, lehet hogy én elgondolkodnék orvosváltáson... Nem minden az orvosi rangok, lehet hogy más jóval ügyesebben húzta volna ki. Ha nagyon be van gyulladvas nem biztos hogy meg lehet menteni, de ha kihúzza, akkor neki újabb pénzforrás, mert valószíűleg úgyis pótoltatod.
2009. dec. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy ne húzza ki, csak ne abban a gyulladt állapotban, hogy bőgve kelljen hazamennem, mert beleizzadt még a doki is , mert szenvedett, annyira nehezen jött ki!!!
2009. dec. 29. 09:59
 9/20 A kérdező kommentje:
Pénzre visszatérve másnaponta jártam be hozzá 50 km-ről hogy fertőtlenítse, alkalmanként ezer forintért!Majd kiszedte a varratot is!
2009. dec. 29. 10:01
 10/20 anonim ***** válasza:

09:07-es, 10 adag érzéstelenítőtől túladagolást kaptál volna. A gyökér közti gyulladás pedig abszolút látszik, elvégre ezért röntgen a röntgen.


Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak: A gyulladás miatt nem tudta elérzésteleníteni, lehet, hogy adnia kellett volna antibiotikumot, de bizonyos esetekben gyakorlatilag még így is lehetetetlen elérzésteleníteni.

2009. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!