Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nem ad egy fogorvos sem...

Miért nem ad egy fogorvos sem számlát vagy bármilyen papírt a kezelésekről?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben sok fogorvosnál megfordultam, most utoljára sztk-ban csináltattam koronát és még ott sem adtak se egy darab papírt, se számlát. Pedig ezekre a koronákra járna garancia is. Őket nem ellenőrzi senki? Kb 10-15 fogorvosról tudom ugyanezt elmondani. Hol lehetne ezt bepanaszolni?

2014. máj. 21. 07:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
mert így milliókat keresnek havonta, a nav meg max megvágja õket aprópénzre...
2014. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Lőrincen egy magán fogorvosi rendelőben mindig kapok számlát, sok helyen még mindig valóban nem adnak.
2014. máj. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Mert nem azért tanulnak 6+ évet, fektetnek be 10 milliókat, utána túrnak más odvas pofájában, hogy a befizetett adójukból az állam a naplopókat támogassa.
2014. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Pedig pont ezért, akkor is, ha lepontozol majomgyerek.
2014. máj. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hivatalosan csak a magánpraxisoknak kell adni számlát,mivel a többiek TAJ szám alapján szerepelnek a rendszerben,elszámolás van utánuk. (Hozzátenném,ha rendesen beírják a kezelést.) Fogorvostanhallgató voltam.
2014. máj. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Nagyon sajnálom, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni, megérdemelnéd.

Miről beszélsz, te kis majom? Képzeld, én fizetek adót. Nem is tudok nem fizetni, mivel be vagyok jelentve.

A fogorvosokról volt szó. Amúgy megnyugodhatsz, Egy jól menő fogorvos csak az S8-a tankolása után több jövedéki adót fizet egy hónapban, mint amennyit Te összesen egy évben...

2014. máj. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%
Amúgy igazából bepanaszolhatod akárhol. Leszarják,mivel ha elkezdik büntetni a dokikat,úgy kihúznak a büdös pic*ába külföldre,hogy nem marad itthon senki. Örülj,hogy megcsinálta neked a fogad,és hogy a redvás mocskos kis pofádban turkált. És,hogy tudd: egy fogfájásba bel lehet halni,igen könnyen. Tiszteld az orvosokat. :)
2014. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Talán "nyugtát" adnak, ha kéred -

Nekem adtak

2014. máj. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Maguktól nem tudom miért nme adnak egyébként
2014. máj. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Na mindegy, az összeset feljelentettem a NAVnál, akinél eddig megfordultam. Nem tudom őket tisztelni, mert eddig csak ártottak nekem, semmi jót nem csináltak még. Egyáltalán nem becsületesek. Valószínűleg én fogtam ki a legalja dokikat, biztosan vannak jók is, csak nem tudom hol...
2014. máj. 22. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!