Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsesség fog problémák?

Bölcsesség fog problémák?

Figyelt kérdés

Most kezdett el nőne a bölcsességfogam, nem fáj se semmi viszont azt vettem észre h az egyik teteje kicsit fekete pár helyen...

Szerintetek ki kell majd operálni?

Nagyon félek.......



2014. máj. 24. 17:18
 1/2 anonim válasza:

Kilehet persze nekem is operálták mert nem fért le és rosszul nőt ki.

24/F

2014. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézesd meg a fogorvosoddal, Ő majd megmondja mi a teendő. "Legrosszabb" esetben kioperálják, de nem vészes az sem, nekem múlthéten vettek ki egyet és hamarosan jön a következő. Simán kibírható és inkább előbb vegyék ki, minthogy begyulladjon szerintem. Egy ismerősöm 45-50 éves körül van és most gyulladt be neki, gondolhatod milyen fájdalommal jár, amikor alapból olyan szinten be van gyulladva, hogy az érzéstelenítőt tartalmazó injekciót a doki be se tudja szúrni az ínyébe, olyan eleven.. :S Persze ez csak egy példa, nem mindenki jár így vele, de ha ki is kell venni, inkább akkor vegyék ki, amikor nincs (még) begyulladva szerintem. Egyszer kell túlesni rajta. :)

De ki tudja, lehet nem is kell kivenni, majd a doki megmondja. :)


21/L

2014. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!