Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi ártalmasabb a fogaknak, a...

Mi ártalmasabb a fogaknak, a csoki vagy a Maoam?

Figyelt kérdés
Kérem szakemberek véleményét, mert kitört itthon a harc!

2014. máj. 25. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Vázze, én nem vagyok szakember, de szakszerűen megmondom, a fogak kínzásáért jobban felel a Maoam.
2014. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Maoam ártalmasabb. Nem tudom az összetevőit, de valószínűleg erősen édesítőszerezett, cukros dologról van szó, a cukor pedig a legkárosabb anyag a fogakra nézve.


A csokinál, ha csak a kakaótartalmát vesszük figyelembe, akkor kevésbé ártalmas. Sőt maga a kakaó kifejezetten jót tesz az ínynek, az ínygyulladást is csökkentheti és a fogeróziót is gátolja (keményíti a fogakat). Nem véletlen hogy a kakaóbabot (mint gyógynövényt) és az első kakaótermékeket csak gyógyszertárakban lehetett megvásárolni és azóta is egyre több jótékony hatását ismerik fel és használják a különböző kozmetikumokban.

2014. máj. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!