Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Vérdugó mikorra alakul ki?...

Vérdugó mikorra alakul ki? Délelőtt húzták, de még mindig csak folyékony vér van benne.

Figyelt kérdés
Nem merek enni se, pedig majd éhen halok, mert ahogy nyelek félek hogy kijön a folyékony vér a húzás helyéről.

2014. máj. 27. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem másnapra.

Egyél nyugodtan, csak figyelj arra hogy a másik oldalon. Nem baj ha vérzik, ne aggódj.

2014. máj. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Biztos? most is néztem és egy picit szivárog még a vér, tényleg csak egy kicsit. Látni hogy folyékony a vér benne és felek ha iszok kimossa belőle vagy a kaja belemegy. már ettem a másik oldalon egy picit, de nehéz így....

1 hónapja húzták a bölcsességfogam azt meg se éreztem még utána se fájt, alig hogy kiment a zsibbadás már ettem is és rá is gyújtottam. most még a cigire se merek gondolni, de akkor valahogy nem nézegettem a helyét elég hátul is volt, szó szerint nem foglalkoztam vele csak hogy ne menjen oda a kaja. Ez meg állandóan nézegetem hogy mi van már vele...

2014. máj. 27. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem másnap;és délután még nekem is vérzett picit (délelőtt húzták ki). Aznap még nem igazán mertem enni,max levest ettem csak óvatosan. Ha 1-2 napon belül még nincs változás max akkor kell aggódni.
2014. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, remélem holnapra már elmúlik, vagyis kialakul a vérdugó. Nagyon fájt délelőtt, de most már nem is érzem, bár lehet a fájdalom csillapítónak köszönhető, csak a vérezgetés idegesít.
2014. máj. 27. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!