Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ma tették fel az alsó fogsorom...

Ma tették fel az alsó fogsoromra és van egy kis gond! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma tették fel az alsóra is. a fogorvos kérdezte hogy a kettő pöcök nem ér e össze, de én akkor csak azt hittem, hogy a két fogam hegye ér össze... hazaértem, megnéztem,és felül a 4. fogam folyamatosan, amikor összezárom a fogamat, nekikoccan az alsó fogszabályzómnak... (a brekettnek)nagyon zavaró már, hogy miatta nem tudom összezárni normálisan a fogamat, és teljesen becsípem mindig a számat belül... de igazából minden zavaró a számban!! most mit csináljak? várjak és megszokom? próbáljam meg máshogy összecsukni a fogam? vagy menjek vissza? csak az a baj hogy csak keddenként van rendelése, tehát mindenképpen márcsak jövőhéten mehetnék!

2014. jún. 3. 15:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt még elfelejtettem írni, hogy fogszabályzóról van szó.
2014. jún. 3. 15:27
 2/4 anonim válasza:
Ne izgulj, van olyan, hogy összeér, szerintem ezt a pár napot próbáld kibírni, de ha jövő keddig nem javul, menj vissza! A "minden zavaró" el fog múlni hamarosan. ;)
2014. jún. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Figyu! Nekem is van, ugyan így voltam. Vártam egy hetet , mert nekünk péntekenként van a doki. Mond meg a szüleidnek ha nagyon zavar és menjetek el a jövő héten .
2014. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, de rendeződtek a fogaim, és ennek köszönhetően már nem zavar, és ha jól csukom össze, nem ér hozzá a fogam :)
2014. jún. 11. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!