Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ez a rendelet azt jelenti,...

Ez a rendelet azt jelenti, hogy a fogszabályzós az állításért nem kérhet pénzt?

Figyelt kérdés

Fogszabályozó

A

18 éves kor alatti betegek a beavatkozás árának

részleges térítése mellett jogosultak

fogszabályozó

készülékre

, oly módon, hogy a

fogorvosi munka térítésmentes

, a fogszabályozó készülék árához

nyújtott támogatást pedig az OEP hatá

rozza meg és közleményben teszi közzé



OEPben böngésztem a fogászati ellátásokról,és ezt találtam.


2014. jún. 3. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Eeegeeen!
2014. jún. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az k****a jó!!!!


4 évig jártam kb fogszabályzóshoz,18 életévemben kezdtük,akkor tb támogatott volt maga a fogszabályzó,de végig minden egyes k***a állításnál több mit 6 ezret leszedett rólam!

Semmi fizetési csekket nem kaptam róla hogy azt a pénzt én ott hagytam.

Most pereljem be hogy jogtalanul mennyit lehúzott rólam????

2014. jún. 3. 16:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Ha körzeti fogszabályzáson voltál nem kérhetett volna pénzt,csak a készülékért,ahogy írtad!Ha maszeknál voltál,ő bizony kér pénzt minden aktiváláskor.Ha az első eset igaz akkor egy szemét sz@rházi mint a legtöbb.Mi ezért mentünk maszekhoz,mert a körzeti első alkalommaa egy bunkó állat volt,aki kérdezés nélkül azt mondta,hogy ő ingyen dolgozik.Aha a bérét meg a mi adónkból utalják neki.Szóval azt nem tudom mit lehet tenni,de ha tényleg nem maszeknál voltál akkor lehúzott rendesen!
2014. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hupsz,most látom,hogy betöltötted a 18-at a kezélés alatt,ez esetben viszont lehet,hogy jogosan kért pénzt az aktíváláskor.
2014. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként elég sokat beszedett tőled,mi maszeknál nem fizettünk ennyit az aktíválásnáal.És ég és föld a különbség időben és elért eredményben egyaránt!
2014. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy 18 éves kor alattiaktól nem kérhet pénzt, felette sajnos semmilyen támogatás nincs a fogszabályozásra. Ha te amikor 4 éve feltették 17 voltál, akkor járt volna pár hónap ingyen, de min. 3 éve jogosan kér pénzt. A kérdés az, hogy akkor kért-e, amikor még nem töltötted be.
2014. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!