Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szenvedek a fogfájástól...

Szenvedek a fogfájástól Budapesten hétvégén van olyan fogorvos aki tb által rendel?

Figyelt kérdés
Ma délután megettem egy szendvicset de a rágó fogam (baloldali)-ba egy nagy lyuk van idáig nem volt gondom vele nagyon de most véletlen ráharaptam mikor ettem és a kaja darabok belementek és piszkosul el kezdett fájni a fogam próbáltam kitisztíttatni késsel,fogvájóval minden mi lehetséges volt de nem jutottam nagy sikerhez mert ugyan ugy fáj nem tudom eldönteni hogy most azért fáj még mindig mert van benne valami még vagy még nem nyugodott meg benne az ideg. mivel vidéki vagyok itt örül a nép ha hétköznap 2-3 ig van fogorvos h-p-ig de most hétvége ráadásul ünnep előtt történik ez velem ezt én sem gondoltam volna nagyon nagy segítség lenne ha valaki leírna egy Budapesten rendelkező fogorvost vagy fogászati klinikát ahol hétvégén le lehet menni és a tb még fizeti, Létezik még egyáltalán ilyen?
2014. jún. 6. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon létezik ilyen, főleg ha vidéki vagy. A fogászat eleve pont olyan, hogy csak lakcím alapján a saját területi fogászati ellátás az ingyenes, tehát ha vidékről jössz pestre akkor biztos, hogy fizetned kell.
2014. jún. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mosd meg a fogad fogkrémmel, hátha jobb lesz
2014. jún. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elvileg a Stomatológiai Intézetben szokott lenni hétvégén ügyelet- ha biztosítva vagy (TB-kártya) és

be tudod mutatni (személyi mellett), szerintem nem utasítanak vissza

2014. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg még vegyél holnap gyógyszertárban valami fájdalomcsillapítót (még honap valszínűleg nyitva vannak a gyógyszertárak)
2014. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat ráaludtam egyet is de ugyan olyan amilyen volt, közbe utána néztem a dolognak van egy fogászat vagy inkább klinikának mondanám a szentkirályi utca 47 állítólag ott tb által sürgősségi esetben kihúzzák ingyen volt már ott valakinek dolga esetleg vagy ez is csak egy reklám?
2014. jún. 7. 05:46
 6/6 A kérdező kommentje:
jaj de hülye vagyok, most látom egyik válaszoló írta a Stomatológiai Intézetet ami a 1088 Budapest, Szentkirályi u. 40-ben van gondolom akkor egyről beszélünk.
2014. jún. 7. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!