Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit csináljak? Nagyon faj a...

Mit csináljak? Nagyon faj a fogam mar 2 napja!

Figyelt kérdés
2napja fáj az egyik fogam bal alul hátul, de fogszabályzóm van, és pont az az a fog, amelyik egyik oldalról tartja az egészet, a fogszabályzó miatt dokihoz is folosleges lenne elmenni, mert ugyis elkuldene, mert nem tudj megnezni.. Ez nem "fogszabalyzos" fajas, mert az el szokott mulni a fajdalomcsillapito utan. Kegyetlenul faj most is, aludni sem tudok :(
2014. jún. 8. 02:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg telefonon a fogorvost!
2014. jún. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj el fogászati ügyeletre, biztosan tudnak valamilyen megoldást, ha mást nem, akkor kapsz gyulladáscsökkentőt, ami egy ideig hat és utána felkeresheted a fogorvosodat.
2014. jún. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tömve van az a fog?
2014. jún. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, már jópár éve tömve van.
2014. jún. 8. 08:20
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltam ma ugyeleten, azt mondtak, csonthartyagyulladasom van, gyokerkezeltek a fogat, most egy nagy lyuk van a kozepen, es benne egy vatta. Azt mondta a doki keressek magamnak egy fogorvost aki betomi, es menjek el rontgenre. Kerdes: gyokerkezelt foggal is mukodhet tovabb a fogszabalyzas? Ja es 16/F vagyok
2014. jún. 8. 22:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Hol voltál ügyeleten?
2014. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt hogy erted? A helyi fogaszati ugyeleten, helyileg szerintem mindegy hogy hol.
2014. jún. 9. 18:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Már nem fáj?
2014. jún. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meg neha kicsit de amugy mar nem. Holnap megyek orvoshoz, elvileg rak bele tomest.. De elvileg kapok meg idopontot majd egy ket het mulvara, csak en elutazom, es nem tudom mikor jovok haza.. Nagyon surgos lehet amitalkor fog csinalni?
2014. jún. 10. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!