Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár napja érzékenyek a fogaim,...

Pár napja érzékenyek a fogaim, de mindig máshol érzem hogy kicsit fáj. Egyszer lent, egyszer fent, egyszer jobb majd bal oldalt. Miért vándorol ez az érzékenység? Lehet ilyen sok rossz fogam lett hirtelen?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron voltam dokinál. Nem rég szültem. Megyek dokihoz, de annyira utálom :(
2014. márc. 14. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Huzat.
2014. márc. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen amikor huzatot kap az ember foga? És az elmúlik?
2014. márc. 14. 23:03
 3/4 anonim ***** válasza:
sensodyne vagy valami hasonló fogkrém érzékeny fogakra talán segít, illetve sok kalcium, amit a baba miatt vesztettél gondolom nem csak terhesség alatt hanem után is fontos pótolni, nem hiszem hogy ezek lyukas fogak lennének
2014. márc. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fogászat... lehet, hogy az ínyed van itt-ott kicsit begyulladva és azért érzékenyek. nekem erre a xilit tartalmú fogkrém vált be.
2014. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!