Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » S. O. S 14 éves vagyok lehetsé...

S. O. S 14 éves vagyok lehetséges hogy nő a bölcsességfogam?

Figyelt kérdés
Én minden fogammal szenvedtem amíg kinőtt (belázasodtam nem bírtam enni stb.) tavaly nőt ki az utolsó is mármint bölcsességfogon kívül így 28 fogam van összesen viszont most hátul jobb és bal oldalt is alul-felül megduzzadt az ínyem ugyan úgy mint amikor az előző jött lázas vagyok fáj az arccsontom, az állkapcsom, a szemem és enni sem bírok sőt a számat sem bírom kinyitni. Sok könyvet és oldalt olvastam arról hogy mikor jön ki mindenki azt írta hogy 18-29 éves korig vagy soha.

2014. jún. 8. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán elképzelhető, hogy neked most indul meg, olyan is van, akinek csak 30 évesen.
2014. jún. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2014. jún. 8. 09:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen könyvet olvastál, de a környezetemben úgy tapasztaltam, hogy serdülőkorban vagy fiatal felnőttkorban nő a bölcsességfog.

Az, hogy valakinek soha nem nő ki, elég ritka, mint ahogy az is, hogy 25 fölött.

2014. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!