Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mindez lehetséges attól hogy...

Mindez lehetséges attól hogy nő a bölcsességfogam?

Figyelt kérdés
Pár napja lázas vagyok, meg mintha a mandulám meg lenne duzzadva. Észrevettem hogy hogy nő a bölcsességfogam. Ezek a tünetek emiatt jelentkeztek vagy inkább elkaptam valamit?
2011. aug. 28. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha begyulladt, akkor szerintem elképzelhető, hogy van összefüggés, de akkor nagyon fájna szerintem. Mindenesetre én azt mondanám, menj el házidokihoz, és ha azt mondja be van gyulladva akkor gondolom kapsz valami gyulladáscsökkentőt, hogy ne legyen begyulladva, az után mész szájsebészetre és kiszedik. A bölcsesség fog az emberek egy jó részénél nem képes szabályosan kinőni, és nekik ki kell műteni őket. A barátnőmnek mind a négyet ki kellett, nekem mind jól nő. De ha attól van, úgyis megröntgenezik előtte panoráma röntgennel. A lényeg menj el dokihoz, de én első körben nem fogorvoshoz mennék, mert nem biztos, hogy van összefüggés, de ha nincs, akkor viszont utána azért menj el fogdokihoz, hogy megcsinálják a panoráma röntgent, és akkor kiderül, hogy maradhatnak e.
2011. aug. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

rendben holnap úgy terveztem elmegyek dokihoz

köszönöm a segítséget:)

2011. aug. 28. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!