Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nagyon kiállnak a metszöfogaim...

Amalthea966 kérdése:

Nagyon kiállnak a metszöfogaim, és nagyon zavar. De nincs pénzem fogszabályzòra. Van ezzel még így valaki? 18/L

Figyelt kérdés
Kètsègbe vagyok esve,nem tudom mit tehetnèk.most összejött minden,egyetem,költözès,semmikèpp nem tudàm fizetni :/ van esetleg valami màs,esetleg olcsòbb mòdja az implantàciòn kìvül?
2014. jún. 13. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Direkthéj kezelés darabja 25 ezer, ezzel lehet a kusza fogalat is korrigálni. Vagy éjszakai fogszabályzo sajnos ezek amik olcsobbak. Én is 1 évig raktam össze a pénzt rá anno. Ja van olyan fogászat ahol adnak hitelt.a rendelőben hallottam es minimális 5-10 ezret kell fizetni havonta.
2014. jún. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 reptoid ***** válasza:

Hát nem vagy egyedül. Az enyémek is csúnyák, de fogszabályzót nem akarok, mert már így is évekig nem nevettem egy jót, azzal még jobban kilátszódnának...

Úgyhogy én most vagy koronában vagy ilyen héjas cuccban gondolkodom. Viszont sajnos annyira előre áll, hogy attól félek, koronát se tudnának rátenni. De azért én bízom a dokikban, remélem kitalálnak valamit. A vizsgaidőszak végén el is megyek egyhez.


Az implantátum alapvetően arra való, ha nincs fogad, nem tudnak mire építkezni, szerintem az teljesen felesleges lenne az esetedben.

2014. jún. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!