Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gennyzacsko alakult ki hogyan...

Gennyzacsko alakult ki hogyan kerulhetem el a fogorvost?

Figyelt kérdés

2 napja elkezdett fajni a fogam es most gennyzacsko alakult ki az inyemen. 2 napja elkezdtem szedni antibiotikumot, de nem ment lejebb még. most furcsa zsibbadó erzest erzek az arcomon-szemem korul.

dokihoz jovohetre lett volna idopontom huzasra.

a szajsebeszetet szeretnem elkerulni, rengeteg rossz tapasztalatom van màr rettegek.



2014. jún. 17. 17:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Szúrd ki és fertőtlenítsd.
2014. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum kb 4-5 nap múlva kezd el hatni, és max 1 hónapig, utána újból begyullad a fogad, jövő héten menj el a fogászatra, szerintem gyökérkezeléssel is meg lehet oldani, nem hiszem, hogy ki kell húzni. Fogorvost nem kerülheted el, mert a gyulladás egyre mélyebbre terjed és rámegy más szerveidre is.
2014. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kérlek ne nézz hülyének, de nekem a pálinka vált be! Persze csak öblögetni, nem lenyelni, az alkohol jól fertőtlenít, én 52 fokossal öblögettem és bevált! Két nap múlva nyoma nem volt gennycsomónak.
2014. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne szúrkáld, azzal nem oldod meg, legfeljebb elfertőzöd és akkor valóban nem úszod meg a szájsebészetet, attól, hogy kiszúrod, még a fog gyökerénél ott a gyulladás, szedd a gyógyszert és mielőbb menj el fogászatra.
2014. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja igen, előtte szűrd ki, és próbáld kinyomni a gennyt.
2014. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

elég nehezen hozzáférhetô helyen van. erre nem gobdoltam, azt hittem elkezdi lehuzni a gyogyszer...vegyek gyogyszertárba tût, vagy megteszi a varrótû betadinos letorlessel is?

koszi a gyors valaszt.

2014. jún. 17. 17:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Én a 3. és 5. választ írtam, a többi 84%-os nem én vagyok :D
2014. jún. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Le fogja vinni a gyógyszer a gyulladást, jobb ha nem műtöd meg magad.
2014. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A genny nemnagyon tud felszívódni, ezért is ajánlom, hogy szúrja ki és FERTŐTLENÍTSE
2014. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
a fog menthetlen 2 eve jarkalok h rendesen ki legyen kezelve a gyokere...amit ezzel vegig csinaltam tobbet nem! :/ (már szakitottak fel az inyt melette mar nyultak bele erzestelenito nelkul is mikor fajt már volt genny is rajta par heta azota meg a dokim szabis volt igy ideiglenest rakott bele h mar huzzuk. es erre ez.....eselteg altatast lehet e kerni mert en mar csak ilyen modon vagyok hajlando elmenni ha nagyobb lesz a baj...? :/
2014. jún. 17. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!