Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkőleszedés fájdalmas?...

Fogkőleszedés fájdalmas? Lehet kérni érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 14:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen kérni lehet, ehhez mindenhol megvan a jogod. Alacsony a fájdalomküszöböm, nekem nagyon kellemetlen volt, de ki lehetett bírni. Utána inkább az zavart, hogy a nyelvemmel mindig a fogaimat piszkáltam és elkezdett fájni.
2014. jún. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem fájdalmas, felesleges érzésteleníteni. Ha kicsit fáj akkor valószínűleg gyulladt az ínyed, normál esetben semmilyen fájdalom nincs.
2014. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

gondolom az első válaszolónak a nyelve kezdett el fájni, nem a foga :)


Amúgy nem fájdalmas, esetleg néha egy kis fájdalmat okozhatnak, de ki lehet bírni. Ami kellemetlen az az, hogy mikor öblíteni kell akkor véres lehet a köpet. Érzéstelenítőt szerintem felesleges kérni. Annyira nem fáj!

Ami még kellemetlen az a hang amit hallasz közben :)

2014. jún. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt, szerencsére így nem kellett érzéstelenítő, mert attól jobban félek, és ráadásul utálok 3-4 órát zsibbadni.
2014. jún. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Semmi fájdalommal nem jár, még kellemetlenséggel se. Végighúznak egy búgó eszközt mindkét fogsorodon és azt érzed, hogy tele a szád fogkővel és nem olyan a fogaid tapintása a nyelveddel, mint eddig :)
2014. jún. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen, bocsánat, nem volt egyértelmű. A nyelvem fájt. :)
2014. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ilyenkor inkább a hang meg ahogy érzed a fogaidon, h matatnak az "fáj". De sztem ez ilyen beképzelt fájdalom. Kicsit tereld el a figyelmed. Általában minden fogorvosi rendelőben szól rádió. Figyelj arra!
2014. jún. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megpróbálom érzéstelenítő nélkül aztán ha nem bírom akkor kérek.
2014. jún. 18. 14:35
 9/17 anonim ***** válasza:
78%

Meg se lehet érezni csak rossz érzés ahogy hallod hogy csikorog! :)

Nos nekem egyszer felvágták az ínyem,feldugtak egy gézcsíkot az arcüregembe hogy a gyulladás lejöjjön,nos a gézcsíkot amit feltoltak azt másnap közölték hogy fájdalomcsillapító nélkül cserélik,na mondom faxa,nos egy tanulóval végeztették a piszkos munkát azaz még vágtak rajtam egy picit pengével,a gézcsík kihúzásával nem volt probléma de a vastagabb szerszámmal és vastagabb csíkkal viszont félúton voltak bajok,miközben majd összecsináltam magam,legközelebb megütöm őket az biztos!!!

2014. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én sem kértem mellé. Kibírható, pedig nekem gyulladt volt az ínyem és vérzett is a kezelés alatt.
2014. jún. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!