Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkőleszedés fájdalmas?...

Fogkőleszedés fájdalmas? Lehet kérni érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 18. 14:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem csinálták pár éve az SZTK-ban szájhigiénián és nemrégiben egy magán fogorvos, egyiknél sem éreztem semmit, majd után lesz érzékeny pár napig a fogad hidegre/melegre.
2014. jún. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Amikor a két első/felső fogamnál az íny alatt is kellett szedni az elég fájdalmas volt. Amelyik doki úgy szedte le hogy nem fájt, az nem is szedte ki az íny alól :s. De gondolom ez nem mindenkinél ilyen.
2014. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fogkövesek a fogaid, akkor az íny alá is bemehet, és ott is kitisztítják, és ilyenkor már egy kis gyulladás is van. Szóval ebben az esetben fájhat.
2014. jún. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

szia nekem is volt ilyen már kétszer mind a kettőnél be volt gyulladva nem kaptam érzéstelenítőt csak le fújta ilyen keserű spray-vel utána se volt kellemetlen csak mikor íny alul csiszolta ki hang volt kellemetlen

Engem az zavart sok vért kellet köpködni még hazafele is tiszta vér voltam de túl lehet élni kitartás

2014. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha nem sok a fogkő nem fájdalmas
2014. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utána meg nem árt fluoridkezelésben részesíteni

a fogakat

2014. jún. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem rettentően fájt, de komolyan. Nem elijeszteni akarlak, nekem nagy a fájdalom küszöböm, még a fogfúráshoz sem kérek érzéstelenítőt. 3-4 fognál fognyaki kopás volt, nos ott is megcsinálta. Komolyan mondom elsötétült minden és jöttek a sárga csillagok. Na meg az alsó fogsornál, borzasztóan fáj, még az ínyem is vérzett, pedig 4 havonta megyek fogkövet szedetni, és magán jó fogorvos csinálta. De nagyon fájt, mondtam is hogy akármi jöhet, de ezt még egyszer nem engedem, úgy kellett páromnak kocsival elém jönnie, mert nem bírtam hazajönni a fájdalomtól.

Szóval nekem nagyon nagyon fájt.

2014. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!