Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 10 emberből hány kap érzéstele...

10 emberből hány kap érzéstelenítést fogtömés esetén?

Figyelt kérdés
Mindig megkérdezi Elvileg a fogdoki hogy kérsz-e injekciót vagy kérdés nélkül beléd adja? :D

2014. jún. 19. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Attól függ mekkora a lyuk a fogon, bár sokszor meg se kérdezi :D
2014. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy normális orvos megkérdezi mindig.
2014. jún. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És 10 emberből hány AKAR egyáltalán akármire (leginkább fogtömés miatt) érzéstelenítést?
2014. jún. 19. 23:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerinted van olyan ember, aki injekció nélkül engedi hogy a fogát b szogassák?
2014. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát pont azért kérdezem, mert rajtam mindig meglepődnek hogy kb 10 éves korom óta tömésre sose kérek érzéstelenítést... Nekem meg pont az a furcsa ha pl 10-ből 8 kér... :/ :D

Szóval leginkább az érdekelne, hogy tényleg ennyien kérnek szurit? :-o

2014. jún. 20. 08:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Én sose kérek érzéstelenítőt, ha kicsi a lyuk...
2014. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kérdező: ezek szerint még nem volt nagyobb lyuk a fogadban, sem gyökérkezelésed. Ha csak picit kell fúrni, az tényleg nem fáj, de akinek már volt nagyobb lyuk a fogában, esetleg gyulladt foga ami mellett nem hatott az első/második érzéstelenítő, az inkább biztosra megy. Ennél fájdalmasabb ugyanis kevés dolog van.
2014. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát pedig sajnos már VIP tag vagyok a fogdokiknál! :S :)

Volt már gyökérkezelésem is... akkor kérdés nélkül belém nyomtak egyet.... Rosszul is esett.... :'( -.-

De eddig akárhány helyen voltam mindenhol (kivétel gyök.kez.-nél) megkérdezték hogy kérek-e?! :\

Egyik alkalomnál kb 30-40percet tömtek mert felső első fog volt... na azt mondjuk kicsit megéreztem.... de semmi extra.


(NEM nagyképűsködni szeretnék, távol álljon tőlem, egyszerűen tűröm a fájdalmat. Ez jó vagy rossz, nemtudom :\ )


Szimplán csak TÉNYLEG meglepett a dolog, hogy körülöttem

mindenki CSAK érzéstelenítéssel tömi a fogát! o.O


/Most legutóbb pl a doki szerint nagy csúnya lyuk volt a fogamon.... mégsem kértem érzéstelenítést arra sem. Szerintem az a pár másodperc fájdalom nem nagy fájdalom./

2014. jún. 20. 16:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Jó neked, én nem bírom a fájdalmat. Egyenesen rettegek a fogorvostól.
2014. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha olyan pindurka a lyuk, hogy éppen csak a zománcban, akkor nem biztos, hogy adnak

(csak ha méretesebb a dolog)

2014. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!