Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 10 emberből hány kap érzéstele...

10 emberből hány kap érzéstelenítést fogtömés esetén?

Figyelt kérdés
Mindig megkérdezi Elvileg a fogdoki hogy kérsz-e injekciót vagy kérdés nélkül beléd adja? :D

2014. jún. 19. 23:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Tízből a fele ember biztos kap
2014. jún. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jajj Én tudnék mesélni.....! :D


De lehet közre játszhat az is, hogy gyerekként kezdtem a "bizniszt" :D

A "legszebb" az volt, amikor gyakornokok 'próbálgattak' rajtam o.O (10 évesen).... AKkor volt olyan, hogy kaptam érzéstelenítést, de csak annyit láttam a székből, hogy egy kb 20 éves lány REMEGŐ kézzel adja be.... o.O


Na az az a pont amikor úgy elgondolkozol pár dolgon hirtelen!!!! :D :D :D


Na de viccet félretéve... szerintem a titok abban van, hogy megbízol a fogorvosban. Nem filózol, csinálja a dolgát! A másik meg az, hogy egyszerűen elviseled a fájdalmat,(tudomásul veszed) mert tényleg nem fáj annyira mint amennyire elsőnek rákoncentrálsz, és csak pár pillanatig érzed!


Szerintem sokan inkább attól az idegen érzéstől félnek és fáj nekik... Ha megvágod a kezet vagy beütöd a lábad, az "rutin" fájdalom...(előfordul egy párszor az életben)

De a fogad nem érez sűrűn olyan érzést mint amit a doki csinál. De szerintem tényleg csak a stressz viheti ezt a fájdalmat az emberekbe.

2014. jún. 20. 17:00
 13/14 anonim válasza:
Ha kérni akarsz akkor szólni kell előtte és ad..
2014. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem az első fogam volt lyukas, és szó nélkül beadtak 3 érzéstelenítőt, a könnyem folyt, na ott kezdődött, hogy soha többé érzéstelenítő.

Ez a fog fél éve begyulladt, túl mély lett a lyuk közbe és gyökér kezelni kellett.16 alkalommal dugta le azt a kis tűt, mert elfertőződött és mindig jött genny. Aztán már úgy volt, hogy gyökér visszametszést-vagy vmi ilyesmit kell csinálni, de végül mégsem kellett.

Azóta már több fogam tömték be, sose kérek érzéstelenítőt, kibírom inkább.

2014. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!