Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudom csillapitani a...

Hogyan tudom csillapitani a gyermek fogfajasat?

Figyelt kérdés
Megyunk fogorvoshoz. De ejjel felebredt , hogy faj a foga. 6 eves , tejfoga faj. Nurofen jo fogfajasra vagy mit tudunk hirtelen csinalni ilyen esetben?

2014. jún. 21. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudni, ki kell kísérletezni, hogy pont neki pont erre a fájásra mi a jó. 4-féle fájdalomcsillapító-család van.
2014. jún. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha felébredős fájás, akkor talán Donalgin. Csak tipp. Felnőttnek foggyökérfájdalomra az a jó.
2014. jún. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Donalgin sajnos nincs itthon. :-( A Nurofen betegtajekoztatoja szerint jo fogfajasra , bevettuk azt , varjuk a hatast. Remelem gyorsan hat.
2014. jún. 21. 01:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Jön a maradó foga?

Vagy miért fáj? Vagy lyukas valamelyik?

2014. jún. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lyukas neki es ezt mutattuk is korabban fogorvosnak , de azt mondtanem tomnek tejfogat es nem is csinal vele semmit , amig nem faj. Hat most fajt neki.

Elmentunk ma fogorvoshoz , valoban nem tomtek be , de a szuvas reszt megtisztitottak , eltavolitottak. A fogorvos azt mondta a nurofen jo fogfajasra egyebkent. Szerintem az en lanyomnal nem hatott , mert szinte egesz ejjel nem aludtunk. De most mar minden rendben.

Koszonom a valaszokat.

2014. jún. 21. 21:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, nekem az összes tej rágófogamat többször betömték.

Anyukámét is.

2014. jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keress másik fogorvost, olyan nincs, hogy tejfogat nem tömnek!
2014. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!