Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van itt valaki, akinek 18...

Van itt valaki, akinek 18 évesen kivehető fogszabályzója van? Nekem nemsoká lesz alsó-felső, tudom hogy nem érek el vele maximális hatást, de 4 fogamat ki kellene húzni a másik miatt, így ezt választottam. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 5 fogamat húzták. MEGÉRTE!

18/L

2014. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is szintén 5öt húztak... :) de mostmár örülök, hogy kihúzattam mert szép lett a végeredmény.. :) De amúgy valószínűleg azért kell kihúzni 4fogadat, mert nagyon egymás hegyén hátán vannak... nem? Ha ezért, akkor nem lehet máshogy megoldani, mert nincs hely ://
2014. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is kihúzták négy fogamat, szart sem éreztem az egészből, az operáció közben sem és utána sem, kb. négy nap alatt begyógyultak a sebek is, és most alsó-felső, állandó, fém fogszabályzóm van, amit imádok. Szerintem 18 évesen sincs még későn az állandó fogszabályzó, én is kb. annyi idős leszek, mire leveszik majd, de mit bánom én. Mindenki megdicséri, ápoltabbnak is látszom tőle, és már egy hónap után elkezdtek rendeződni a fogaim. Na mindegy, ha a foghúzástól szarsz, megsúgom, hogy tényleg nem kell. Adnak négy pici szurit, negyed óra alatt úgy elzsibbad a fejed, hogy észre sem veszed mekkora nyáltócsát csináltál az öledbe, kikapja 45 mp alatt a fogadat, közben olyan fejeket vág hogy nevetnél ha tudnád irányítani az arcizmaidat, utána 6 óráig benned marad az érzéstelenítő, és ennyi. Na mindegy, valar morghulis. 15L
2014. jún. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!