Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 1 hete letört a rágofogam de...

Xxxx1994 kérdése:

1 hete letört a rágofogam de egyik fele megvan másik meg inyel egy szinbe törtle, szerintetek javítás lehetséges vagy húzás? Picit féelek elmenni fogorvoshoz 2 tört bele a fogam!

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 23:17
 1/3 anonim válasza:
Fogorvostól függ. Mindenképp maszekhoz vidd, és lehetőleg olyanhoz, akinek jók a referenciái (vélemények alapján pl.). Én jártam már úgy, hogy nem volt rá pénzem, és bevittem az SZTK-ba egy szimplán lyukas fogat. Kihúzta a marhája. És úgy is jártam, hogy egy ígytől kifelé *KOMPLETTEN* hiányzó fogat helyrehoztak úgy, hogy gyökérkezelték a maradék gyökeret (az is igen szar állapotban volt már), állítottak rá egy csapocskát, és jöhet a korona. Szóval pénz és szakértelem kérdése a fogbiznisz, lehet hurrogni, de ez az igazság. Ha fontos neked az a fog, és nem szeretnéd, hogy kihúzzák, nem mindegy, hová mész és mennyi zsével. Minden fog megmenthető. Kérdés, milyen áron.
2014. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is kb. ez volt (kiment a tömés)

Mentem a körzetibe, mondja a nő, hogy hát "ki kell húzni", de azért adott beutalót a szájsebre

2014. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tömött volt már a fog?

Vagy gyökértömött? Mert a gyökértömött fogak hamarabb mennek tönkrre ill. szoktak letörni, de a gyöktömést

is újra lehet csinálni és felépíteni a koronát

2014. jún. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!