Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az esztétika fogorvosok...

Az esztétika fogorvosok nincsenek hozzászokva a csúnya fogakhoz? Szerintetek keressek más dokit?

Figyelt kérdés
Egy esztétika fogászaton voltam. Mikor a fogorvos belenézett a számba, utána mindjárt elhátrált és azt mondja "Úr isten, Jézus Mária ez nagyon durva" Mikor azért végig nézte a fogaimat végig csak ezt mondogatta, hogy "ez durva". A végén meg csak annyit mondott, hogy ezt át kell gondolnia, aztán elváltunk. Igaz nagyon csúnyák a fogaim, de egy orvos nincs ilyenhez hozzászokva? Vagy miért csinálta ezt?
2014. jún. 27. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyet normális ember nem csinál.
2014. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Maximum annyit mond, hogy hát igen, elég csúnyák/elég sok munka lenne vele, aztán a többi véleményét lenyeli és megtartja a kollégáknak.
2014. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért, sok a lyukas fogad ?
2014. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a durva, hogy a doki így reagált, keress normális orvost.
2014. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Menj el több helyre, ne csak egyre
2014. jún. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Miért, sok a lyukas fogad ?


Igen nagyon sok meg tövig kopottak, meg, ritkák csálék, fogínysorvadásos is. 28 éves vagyok.

2014. jún. 27. 17:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy udvariatlan durva doki volt. Én a helyedben másikhoz mennék. Biztos, hogy láttak már érdekes eseteket, de akármit látnak, így nem reagálhatnak. Gondolj bele, egy utolsó stádiumos haldoklónak akkor mit mondana ez az orvos?!
2014. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egészségügyis vagyok és ilyet általában akkor hallok orvostól ha nagyon bele akar nyúlni a páciens zsebébe és ezért előadja a drámát, hogy utána azt hidd, hogy csodát tett és többet tejelj. A másik ok ha nagyon tapasztalatlan és tényleg nem látott még ilyet. Ilyenkor szokták nagyon elrontani a dolgokat.

Szerintem is keress más orvost.

2014. jún. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Keress egy másik orvost!


Nekem is elég durva volt a helyzet, soha nem mertem mosolyogni, rettenetes gátlások alakultak ki bennem és egy orvos ezt észreveszi és nem ront a helyzeten, hanem bizalmat és empátiát sugároz, és segít megoldani a problémát.

A dokimban az első perctől megbíztam, imádtam, és csodálatos munkát végzett.

A végén elmondta, hogy én voltam a legszebb esete, szereti a kihívásokat és az enyém az volt.


Beszéltünk a kezeleés ideje alatt is a fogamról, hogy annak idején egy kókler doki még el is szúrta ott ahol lehet, de sose éreztem, hogy ezzel engem bántana, hogy mégis hogy nézek ki.



Szóval keress egy normális orvost, mert ez egy idióta.

2014. jún. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!