Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg ciki lenne úgy fogéksz...

Tényleg ciki lenne úgy fogékszert tetetni egyik fogamba, hogy közben elől hiányzik az egyik metsző fogam?

Figyelt kérdés
Olcsóbb egy fogékszer, mint egy fogpótlás, viszont nagyon tetszenek ezek a fogékszerek.
2014. jún. 27. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne ciki.
2014. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az semmi! Láttam már a szemgolyóban is tetkót. Azt utánozd.
2014. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem az a ciki ha latszik, hogy hianyzik egy fogad
2014. jún. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

"szerintem az a ciki ha latszik, hogy hianyzik egy fogad"


Miért ha nem látszik, hogy hiányzik akkor rendben van nem ciki ezek szerint?


Kérdező. Nem tudom milyen fogékszerre gondoltál mert tudomásom szerint egy fogékszer pici nem takarja a fogat, vagy amire gondolsz az az aranyfog és társai? Vagy a hiányzó fog mellé rakatnád a meglévő fogba? Egyébként szerintem ciki, a fogékszer még épp fogsornál is.

2014. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es: ha nem látszik mégis hogy lehetne ciki? Nem kívánatos, pótolandó mindkét esetben, de csak az egyikben ciki. Azzal egyetértek hogy a fogékszerek rondák.
2014. jún. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!