Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kedden kihúztak egy foggyökere...

Kedden kihúztak egy foggyökerett, az alsó állkapcsomból. Azóta eltelt öt nap két napja belül a fogínyemen egy aprócska dudor van. Fehér szinű. Csak akkor fáj ha hozzáérek. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Vigyáztam rà. Nem ettem tejeset, nem öblögettem, kaja sem ment oda legallábbis remélem.

2014. jún. 29. 20:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*foggyökeret.
2014. jún. 29. 20:39
 2/14 anonim ***** válasza:
Gyógyuloban van, szájban igy "hegesedik" a seb, pánikra semmi ok, elfog múlni :)
2014. jún. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Azért nem ártana a dokinak megmutatni

Már ha nem múlik a fájdalom

2014. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Meg mosd már a fogaid

AZ legalább fertőtlenít

2014. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szia

Velem is pont ez a helyzet csak harom nap utan.. en sem tudom mi lehet de csak sajna 17en tudok visszamenni az orvoshoz

En sem ettem semmi olyat amit nem szabad es az mosom is rendszeresem

Ha addig megtudod mi az legyszi ird meg mert en is felek h beggyullad v ilyesmi

2014. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Még dokival várok mert a fájdalom egyáltalán nem vészes. A helye is szépen húzódik. Csak van egy kis búb. Bár jobban belegondolva lekalapálták az ínyemet lehet ettől van. Csak olyan sok rémtörténetet olvastam. Most kammilateat iszogatok kicsit ott tartom a búbnál

Gyulladáscsökkentő.Meg reggelente bevettem egy szem Diflam nevű bogyót pont a gyulladás elkerülése miatt. Adok még helyzetjelentést.

2014. jún. 30. 10:24
 7/14 A kérdező kommentje:
Jah és természetesen mosom a fogam és szàjvizet is használpk.
2014. jún. 30. 10:39
 8/14 anonim ***** válasza:

5ös vok

Nalam is rendesen gyogyul a helye de ez a valami nem a lyuknal van nalam hanem belulrol az inyemen es ha hozzaerek a nyelvemmel akkor csip amugy nem faj. Gyulladascsokkentot en is szedek fajdalomcsillapitasra de fogalmam sincs mi lehet ez. Neked a fog helyen van vagy az inyeden?

2014. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nekem is belülről és alul, szóval ha "felemelem" a nyelvem akkor látszóik. :D nem tom mennyire érthető. Amúgy a mamámnak múlt hónapban húzták ki az egyik fogát ő fiatal kora óta svédkeserűvel ápolja az ínyét ha van rajta valami. Neki is ugyanúgy jött rá egy hólyagszerűség, és a svédkeserű levitte neki. Van egy Maria Treben könyvünk abban is az van, hogy svédkeserű, csak az a baj, hogy nem nagyon merek kísérletezgetni. Mamámék még pálinkázták a kihúzott fog helyét....na ha nekem pálinkát kellett volna innom meg is haltam volna :D na de szerintem ugyanaz van nekünk, ha szerdáig nem múlik el visszamegyek a dokihoz, remélem nem lesz vele semmi, mert pénteken esküvőre kell mennem, nem akarom kihagyni emiatt :/ Jobbulást. :)
2014. jún. 30. 13:23
 10/14 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem ez sipoly lesz vagy mi :S anyukám legalábbis azt mondta bár ő sem orvos.
2014. jún. 30. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!